Przednia zabawa


W ostatnim czasie nazwisko Schreiber zyskało na popularności. Czy przyczyną tego zjawiska są być może sukcesy Grzegorza Schreibera jakie podobno osiąga jako marszałek łódzkiego? A może to zasługa syna Łukasza , który otrzymał tytuł „mały premier”?

Ani jedno ani drugie. To nie duet Tata i Syn sprawił tylko samotna „marysiaschreiber” rozsławia nazwisko swojego męża i teścia.

Ostatnie występy telewizyjne Marianny Schreiber w programie Top Model zakończyły się sukcesem. Marianna przeszła do II etapu.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie marysia-schreiber.jpg
Marianna Schreiber – Instagram.

Niestety jej mąż Łukasz nie jest z tego jak się wydaje zadowolony. Podobnie teść Grzegorz. Zazwyczaj o każdym sukcesie chętnie opowiadali w różnych programach w mediach społecznościowych, jednak tym razem cisza.

Zabawa Marianny wywołała wiele radości jak również kąśliwych uśmiechów. Czyżby dla Marianny nie było stołka u boku politycznej pary, teścia i męża? Czy Marianna nie mogła być ministrem? Przecież w planach ma studia doktoranckie. To prawie jak jej mąż Łukasz, który również w planach ma tworzyć doktorat. Może z zapałem do nauki gorzej u teścia Grzegorza, ale to można zrozumieć, bowiem poświęcenie dla partii i pracy zawodowej u niego z pewnością jest na pierwszym miejscu.

Trudno oceniać jest pobudki, dla których Marianna stara się o I miejsce w Top Model. Można przypuszczać, że chce dorównać swoim idolom politycznym Łukaszowi i Grzegorzowi. Trudno zaprzeczyć, że swym postępowaniem ożywia także ponurą scenę polityczną w jakiej się znajdujemy.

Ubawiłem się jak nigdy!

3 uwagi do wpisu “Przednia zabawa

  1. Anonim pisze:

    Przypomniał się mi dowcip z dawnych lat, kiedy Góralka przyszła do komitetu PZPR w Zakopanem zapisać się do partii. Sekretarz pyta co się się stało? Ona mówi, że przylapała swojego chłopa jak chędożył turystykę. I co – pyta sekretarz? Cała wieś się śmieje! – odpowiada. I to ma być powód, że chcecie się zapisać do partii? Tak i dodała -po długim czasie chciałam zrobić coś dla siebie! Tzn ? zapytał sekrwtarz. Tzn zapisać się do partii i narobić swojemu chłopu wstydu na całą Bukowinę.

    Polubienie

  2. Kurelenko pisze:

    Marysia powiedziała że jak się Łukasz dowie to rozwód 🙂 tvn przepuścił mają też ubaw. Marysia zasłynęła słynnym won z mojego.miasta. niby z Bydgoszczy a na insta ma zdjęcia z Mokotowa buhahahaha

    Polubienie

Dodaj swój komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s